Urządzenia

Technologia:
Laser diodowy jest jedną z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod trwałego usuwania owłosienia.
Zasada działania lasera diodowego bazuje na zjawisku selektywnej termolizy.
Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez melaninę zawartą we włosach, następnie zmienia się w energię cieplną
niszcząc struktury włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Następuje destrukcja mieszka włosowego, jednocześnie tkanka
go otaczająca zostaje nienaruszona.
Urządzenie wykorzystuje najstuteczniejszą długość fali - 808nm.
Szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak system chłodzenia smartcooling oraz doskonałej jakości diody głowicy sprawiają, że
zabieg jest niezwykle skuteczny i bezbolesny.

Multifunkcjonalne urządzenie do wykonywania wszystkich technik iniekcyjnych i aplikacji produktów w każdym stanie skupienia: gazów (karboksyterapia), cieczy (mezoterapia igłowa) i polimerów (wypełniacze).

Zabiegi wykonywane na urządzeniu Hot Instrument RF BR-826 umożliwiają optymalną resorpcję składników odżywczych. Zabiegi redukują i wygładzają nawet głębokie zmarszczki, spowalniają i cofają efekty starzenia oraz zapewniają skórze jędrność i elastyczność. Kuracja dedykowana jest osobom z wszystkich grup wiekowych, jednak najlepsze rezultaty są widoczne u kobiet i mężczyzn w wieku 30-50 lat. Właśnie w tym przedziale wiekowym skóra najlepiej reaguje na kurację falami elektromagnetycznymi. Osoby z grupy 50+ również doskonale reagują na bodźce, jednak aby zagwarantować satysfakcjonujące rezultaty rekomenduje się większą intensywność zabiegów.

Autoklaw pozwala na dokładne oczyszczenie i sterylizację narzędzi.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA Z APROBATĄ FDA DO LECZENIA TELEANGIEKTAZJI.
Veinwave ™ lider na rynku urządzeń do termokoagulacji stosowanych w leczeniu teleangiektazji i wenektazji. Urządzenie istnieje na rynku od 10 lat, wykonano nim około 50.000 zabiegów w ponad 31 krajach, dzięku czemu urządzenie zostało uznane za złoty standard.

Kompaktowe, łatwe do przenoszenia urządzenie z przyjaznym oprogramowaniem. Stworzone by leczyć zmiany, w których użycie innych urządzeń jest utrudnione lub niemożliwe, np. laserów lub aparatów do elektrochirurgii. Leczenie tkanki odbywa się bez efektu ablacji na skórze.